NAUJOSIOS EGLUTĖS / Ёлки новые

 

REŽISIERIAI: Timūras Bekmambetovas, Žora Kryžovnikovas, Aleksandras Karpilovskis, Aleksejus Nužnyj

VAIDINA: Ivanas Urgantas („Eglutės“), Sergejus Svetlakovas („Eglutės“, „Karti karti…“, „Jaunikis“), Dmitrijus Nagijevas („Virtuvė Paryžiuje“, „Visa tiesa apie vyrus“, „Virtuvė Paryžiuje“, „Pati geriausia diena“), Konstantinas Chabenskis („Rasputinas“, „Eglutės“, „Admirolas“, „Dienos sargyba“, „Nakties sargyba“), Elena Jakovleva („Ekipažas“, „Mamos“), Julija Aleksandrova („Karti karti…“, „Pati geriausia diena“), Valentina Mazunina („Visa tiesa apie vyrus“), Daniilas Varchuševas („Superbobrovai“), Andrejus Burkovskis („Legenda apie Kolovratą“, „Virtuvė“), Ekaterina Klimova ir kt.

ŽANRAS: komedija

ŠALIS: Rusija

TRUKMĖ: 86 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2017-12-22

 

APRAŠYMAS:

Tradicijų laužyti negalima – prieš didžiąsias šventes kultinės „Naujosios eglutės“ su D. Nagijevu!

Tradiciškai, kaip ir beveik kiekvienais metais, į kino teatrus sugrįžta šventinė, daugelio pamėgta rusų komedija „Eglutės“. Tik šįkart bus visiškai kitos, dar labiau nuotaikingos, prasmingesnės bei nutrūktgalviškų nuotykių kupinos „Naujosios eglutės“.

Naujame filme žiūrovų lauks net penkios kino almanacho stiliumi pateiktos skirtingos, bet tarpusavyje labai artimos istorijos apie senąją Ženios ir Borios draugystę, nėščiosios Snieguolės nuotykius ieškant atsakymų į jai rūpimus klausimus, įsimylėjusios Galinos ryžtą Naujuosius metus sutikti su savo širdies draugu gydytoju bei ekstremalų vieno ne itin vyriško hipsterio ir jo būsimo patėvio žygį į mišką. Visas šias istorijas sujungia drąsaus berniuko iš Chabarovsko svajonė, kuris naujųjų metų išvakarėse išsiruošia į Maskvą ieškoti naujos mamos.

Filme be senų ir visų pamiltų Sergejaus Svetlakovo ir Ivano Urganto, pasirodys visas būrys naujų aktorių, kurie šiai kultinei filmų serijai priduos šviežio vėjo gūsio. Juostoje pasirodys vienas populiariausių rusų aktorių ir laidų vedėjų Dmitrijus Nagijevas, komediantė Valentina Mazunina, šmaikštusis Antonas Bogdanovas, viena iškiliausių Rusijos aktorių Jekaterina Klimova, jaunosios aktorių kartos atstovas Daniilas Vachruševas, o viską papasakos neatsiejamas „Eglučių“ frančizės talismanas aktorius Konstantinas Chabenskis.

„Naujosios eglutės“ visus Lietuvos kino teatrus pasieks jau šių metų gruodžio 22 dieną.

 

ANONSAS: