LABAS, OKSANA SOKOLOVA! / Ну, здравствуй, Оксана Соколова!

 

REŽISIERIUS: Kirilas Vasiljevas

VAIDINA: Viktoras Dobronravovas („Apie ką kalba vyrai“), Valentina Mazunina („Naujosios eglutės“, „Laimingas bilietas“, „Ištekėti pernaktį“, „Pati geriausia diena“), Sergejus Burunovas („Vairuotojas Verai“, „Vaiduoklis“, „Bedvasis 2“), Borisas Dergačevas, Aleksandras Stefancovas („Virtuvė“) ir kt.

ŽANRAS: komedija

ŠALIS: Rusija

TRUKMĖ: 100 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2018-03-09

 

APRAŠYMAS:

Pašėlusi komedija apie likimo išdaigą „Labas, Oksana Sokolova!“

Po sėkmingo trumpametražio filmo „Labas, Oksana Sokolova!“ starto ir prizų susižėrimo festivaliuose „Kinotauras“ ir „Trumpiau“, režisierius Kirilas Vasiljevas nusprendė iš jo sukurti smagią komediją apie nutikusią absurdišką situaciją, kuri apvertė aukštyn kojomis vieno jaunuolio gyvenimą.

Ilja – aktorius iš provincijos, kuriam niekaip nepavyksta įsitvirtinti sostinėje. Tačiau kartą desperatiškam avantiūristui pagaliau sėkmė nusišypsojo. Jam pasiūloma tapti vedančiuoju „Vyrų radijuje“ ir nuo rytojaus jo balsas jau skambės populiarios radijo laidos eteryje!

Kaip gi neatšvęsi tokios pergalės! Bet ryte naujai iškeptas radijo vedėjas negali pratarti nė žodžio — po audringo vakarėlio dingo balsas. Likus pusvalandžiui iki eterio, vienintelė išeitis — vaistų injekcija tiesiai į balso stygas. Daktaro įsitikinimu tik tai gali išgelbėti situaciją. Ir štai radijo vedėjas prie mikrofono. Viskas paruošta eteriui. Paskutinės sekundės ir… Ilja radijo klausytojus pasveikina moterišku balsu!

Tapęs kvailai juokingos situacijos įkaitu, herojus pasiruošęs viskam, kad tik susigrąžintų balsą ir nepaleistų savo šanso vėjais.

Populiarūs komedijos žanro aktoriai Viktoras Dobronravovas, Valentina Mazunina ir kiti kviečia smagiai pasijuokti komedijoje „Labas, Oksana Sokolova!“ nuo kovo 9 d. Lietuvos kino teatruose.

 

ANONSAS: