NUOTRAUKA ATMINIMUI / Фото на память

 

REŽISIERIUS: Antonas Zenkovičius

VAIDINA: Irina Temičeva („Virtuvė“), Stepanas Jurpalovas, Anastasija Zenkovič, Sanžaras Madi, Garikas Petrosianas ir kiti.

ŽANRAS: siaubo trileris

ŠALIS: Rusija

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2018-07-06

 

APRAŠYMAS:

„Nuotrauka atminimui“ – kokybiškas ir išskirtinio siužeto siaubo trileris

Šią vasarą pasiruoškite kraupiam ir itin makabriškam nuotykiui – režisieriaus Antono Zenkovičiaus siaubo trileriui „Nuotrauka atminimui“, kuris Lietuvos kino ekranus pasieks jau liepos 6 dieną.

Filmo istorija nukelia žiūrovus į pavojingą ir nieko gero nežadantį girios glūdumoje stovintį namą, kuriame išsigandusi jaunuolių grupė ieško prieglobsčio po to, kai jų automobilis pateko į avariją.

Atsidūrę name, jie suranda kambarį, kuriame ant sienos kabo daugybė kraupių nuotraukų, kurių vienoje jie pamatė ir savo sudaužytą mašiną. Norėdami išsiaiškinti visą tiesą apie paslaptingas nuotraukas, jie net nenutuokė, jog papuolė į mirtiną žaidimą su likimu.

Pasak kino apžvalgininkų, šis filmas įvardijamas ne tik kaip vienas geriausių rusų siaubo filmų per daugelį metų, bet ir kaip vienas iš originalesnių tokio pobūdžio projektų, kuris prikausto žiūrovus prie kėdžių vystant intrigą ir nepaleidžia iki pat finalinės scenos.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Irina Temičeva, Stepanas Jurpalovas, Anastasija Zenkovič, Sanžaras Madi ir Garikas Petrosianas.

 

ANONSAS: