MAŽOJI ITALIJA / Little Italy

 

REŽISIERIUS: Donaldas Petrie

AKTORIAI: Heyden Christensen, Emma Roberts, Alyssa Milano, Danny Aiello, Andrea Martin, Adam Ferrara

ŠALIS: JAV

AMŽIAUS CENZAS: N-13

ŽANRAS: romantinė komedija

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2018-08-17

 

APRAŠYMAS:

Romantinis filmas „Mažoji Italija“ apie italus, maistą ir didžiulę meilę

Itin žiūrovų pamėgtų romantinių komedijų „Kaip atsikratyti vaikino per  10 dienų“ (angl. „How to Lose a Guy in 10 Days“) ir „Tokia jau mano dalia“ (angl. „Just My Luck“) bei kultinių komedinių juostų „Seni bambekliai“ (angl. „Grumpy Old Men“) ir „Mis slaptoji agentė“ (angl. „Miss Congeniality“) kūrėjas Donaldas Petrie‘is kviečia į dar vieną lengvą, komišką ir labai romantišką komediją.

Leo (akt. Hayden Christensen) tėvai, kaip ir Nikės (akt. Emma Roberts), kadaise atvažiavo iš Italijos siekti amerikietiškos svajonės ir įkurti nuosavą verslą Toronte. Laikui bėgant, jų šeimų įkurtas picų restoranas tapo gana populiarus Mažosios Italijos kvartale dėl savo išskirtinio skonio picų. Tačiau, vieną dieną, šeimų galvos susipyksta ir atsiskiria. To pasekoje, išdygsta du restoranai.

Nepaisant žmonių antplūdžio, abu restoranai, kaip ir jų savininkai, visais įmanomais būdais pradeda tarpusavyje konkuruoti įrodinėdami, jog  jie yra geriausi. Tačiau, kol tėvai kariauja, tarp Leo ir Nikės užsimezga romantinis ryšys. Jaunuoliai nusprendžia pasipriešinti viskam ir atsiduoti savo jausmams, aistrai ir meilei, kuri netikėtai juos aplankė.

Ar jaunuoliams pavyks puoselėti šį gražų jausmą net jeigu tam priešinasi visas pasaulis, sužinosime jau visai netrukus. Filmo „Mažoji Italija“ premjera Lietuvoje – rugpjūčio 17 dieną.

 

ŽIŪRĖK NAMUOSE:

 

 

ANONSAS: