MARA

REŽISIERIUS: Clive Tonge

AKTORIAI: Olga Kurylenko („Hitmanas“, „007: Paguodos kvantas“), Javiet Botet („TAS“, „Išvarymas 2“), Mitch Eakins („Šlovės kelias, „Nešvilis“), Lance E. Nichols („Kortų namelis“, „Keista Bendžamino Batono istorija“), Rosie Fellner („Kelionė į Italiją“, „Tobulas apiplėšimas“) ir kt.

ŠALIS: JAV

AMŽIAUS CENZAS: N-13

ŽANRAS: siaubo, trileris

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2018-09-21

 

APRAŠYMAS:

Siaubo trileryje „Mara“ aktorė Olga Kurylenko susidurs su paslaptingais sapnų demonais

Klasikinių siaubo filmų „Košmaras Guobų gatvėje“ (angl. „A Nightmare on Elm Street“) ir „Blogi sapnai“ (angl. „Bad Dreams“) bei nauju žanro hitu „Sapnų demonai“  (angl. „Before i Wake“) įkvėptas režisierius Clive‘as Tonge‘as pristato kraupų ir labai tikrovišką siaubo trilerį apie pabaisas, kurios gyvena mūsų pasąmonėje.

Filmo „Mara“ siužetinė linija sukasi aplink detektyvę Keit Fuler (akt. Olga Kurylenko), kuriai patikima labai paini byla. Ji turi ištirti vieno vyro mirtį, kurį tariamai nužudė jo žmona. Vieninteliu liudininku šioje byloje tampa nužudytojo aštuonmetė dukra Sofija (akt. Mackenzie Imsand), kuri detektyvei papasakoja kraują stingdančią istoriją.

Pasirodo, jog  Sofijos tėtis galėjo mirti ne nuo mamos rankos, o savo sapne susidūręs su senoviniu demonu, kuris pasitinka savo aukas joms grimstant į sapnų karalystę. Nepatikėjusi šia banalia ir neįtikinama vaiko istorija, Keitė netrukus pati įsitikina, jog sapnų demonai egzistuoja ir kad nuo jų niekas nėra apsaugotas…

Ar Keitei pavyks laimėti šioje nelygioje kovoje su antgamtinėmis jėgomis, sužinosime jau visai netrukus, nuo rugsėjo 21 dienos, šiurpiame ir įtemptame mistiniame siaubo trileryje „Mara“.

 

ŽIŪRĖK NAMUOSE:

 

ANONSAS: