VIENOS NAKTIES NUOTYKIS / 10 Years

 

Žanras: Romantinė komedija / Drama

Režisierius: Jamie Lindenas

Aktoriai: Channingas Tatumas („Devintojo legiono erelis”, “Eilinis Džo: Kobros iškilimas”), Kate Mara („Geležinis žmogus II“), Rosario Dawson („Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“), Justinas Longas („Meilė per atstumą“), Oscaras Isaacas („Robinas Hudas“), Jenna Dewan-Tatum („Šokis hiphopo ritmu“) ir kiti.

Premjera: 2013.02.22

 

Aprašymas:

Holivudo juosta „Vienos nakties nuotykis“ (Ten Year) – tai gal visai ne komedija, tai – neįtikėtinas nuotykis. Vienos nakties nuotykis.

Jaunoji Holivudo žvaigždžių karta – Channingas Tatumas („Šokis hiphopo ritmu“), Justinas Longas („Meilė per atstumą“), Oscaras Isaacas („Robinas Hudas“) ir kiti nusprendė linksmai praleisti laiką kartu ir suvaidinti šauniame filme.

Įsivaizduokite, baigėte mokyklą ir po 10 metų sulaukiate buvusio klasės draugo skambučio: „Vakarėlis penktadienį, susirinks visi“.

Tie visi – tai žmonės, kurių nematėte 10 metų. Kas jie dabar? Kokie jie? Ar klasės šmaikštuolis vis toks pat šmaikštus? Ar žavioji viliokė vis dar tokia pat seksuali, o gal priaugo 30 kilogramų? O gal kuris iš bendraklasių tapo žudiku maniaku? Ko tik gyvenime nenutinka.

Ir tai bus neįpareigojantis vakarėlis. Viena naktis ir jūs daugiau niekada nebesusitiksite. Gali drąsiai prisipažinti solidžiai poniai, kad slapta buvai ją įsimylėjęs, o ji tau tiesiai šviesiai atšaus, kad yra lesbietė.

Jokių apsimetinėjimų, jokių kaukių – tiesiog vienas geras vakarėlis, kuriame užvirs beprotiškos aistros. Kas nors mylės. Kas nors nekęs. Visi kraustysis iš proto. Per vieną naktį visas pasaulis apvirs aukštyn kojomis.

Tai bus toks vienos nakties nuotykis, kurio vakarėlio dalyviai nepamirš visą gyvenimą.

 

Anonsas: