SNIEGUOTOS LENKTYNĖS / Racetime

 

REŽISIERIUS: Benoît Godbout

VAIDMENIS ĮGARSINO: Bechter Edgaras (Zakas), Damaševičius Jurgis (Džekas), Gaižauskas Juozas (Čiakas), Ivanovas Sergėjus (Lukas), Malinauskaitė- Rudzienė Gabrielė (Sofi), Milius, Jeronimas (Pyrsas), Storpirštis Simonas (Frenkis), Tarvydaitė, Sima (Čarlė) ir kt.

ŠALIS: Kanada

Cenzas: V

Žanras: animacija, komedija, nuotykiai

TRUKMĖ: 89 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2019-02-22

 

APRAŠYMAS:

„Snieguotos lenktynės“ – pasiruošę? Dėmesio! Čiuožiam!

Kada gi daugiau, jei ne žiemą nuo šalčio braška tvoros, sninga kąsniais, o už lango sniego iki kaklo! Ką gi veikti? Pats geriausias planas – pasiimti rogutes, pasikviesti būrį draugų, susirasti patį smagiausią kalną ir surengti kvapą gniaužiančias lenktynes!

Vos tik pasninga mažas kalnų kaimelis tampa tikra lenktynių rogutėmis trasa, kurioje savo jėgas nori išbandyti visi vaikai. Lenktynių sumanytojas Frankis – „Keturios akys“ apie tokią trasą svajojo visus metus ir pagaliau jo svajonė išsipildė! Sniego žaidynėms pasiruošta, visos detalės apgalvotos iki smulkmenų, bet… kokios lenktynės be rimtų priešininkų? Frankio ir jo bičiulių priešininkais tampa kaimelio naujokai Zakas ir jo greitoji pusseserė Čiarli, kurie bet kokia kaina nori laimėti ir…griebiasi apgaulės. Frankio komandos rogutės sulūžta likus vos keliems metrams iki finišo linijos. Protingosios „Keturios akys“ įtaria naujokų klastą. Tiesa turi išaiškėti! Skubiai reikia naujos lenktynių trasos ir naujų lenktynių! Šį kartą viskas kitaip, nauja Frankio trasa, nauji, pavojingi posūkiai ir siurprizai nesąžiningiems priešininkams! Kas laimės dabar?

Nuotaikinga, žiemiškai sportiška ir pamokanti animacinė istorija visai šeimai kinuose jau vasario 22 dieną!

 

ŽIŪRĖK NAMUOSE:

 

ANONSAS: