AFTER. KAI MES SUSITIKOM / After

 

REŽISIERIUS: Jenny Gage

SCENARIJUS: Anna Todd, Susan McMartin

VAIDINA: Josephine Langford („Wish upon“ (liet.“Noras“)), „Wolf creek“ (liet. „Vilkų dauba“); Hero Fiennes Tiffin („Harry Potter and the Half-Blood Prince“ (liet. „Haris Poteris ir netikras princas“)); Dylan Arnold („Halloween“), Mudbound (liet. „Purvinas“); Peter Gallagher (Law & Order: Special Victims Unit (liet. „Istatymas ir tvarka: Specialiuju tyrimu skyrius).

ŽANRAS: romantinė drama

ŠALIS: JAV

TRUKMĖ: 106 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2019-04-12

 

APRAŠYMAS:

„AFTER. Kai mes susitikom“ – literatūrinė sensacija tapusi kino filmu

Dėl šios istorijos milijonai jaunimo visame pasaulyje, tikrąja ta žodžio prasme, pametė galvas. Ji audrina vaizduotę, įtraukia, sukelia dar nepažintus jausmus, aistrą, priklausomybę, o įkyrios mintys neleidžia užmiršti TO momento jaudulio. Literatūrine sensacija tapusi amerikiečių rašytojos Annos Todd knyga „AFTER. Kai mes susitikom“ virto kino filmu, į kurio premjerą žiūrovai kviečiami jau nuo balandžio 12 dienos.

Tesai Young (akt. Josephine Langford) pirmosios dienos prestižiniame universitete. Nauji veidai, aplinka, knygos, bendrabutis, universiteto koridoriai merginai, ką tik palikusiai mokyklos suolą, žada puikią mokslo metų pradžią, savarankišką gyvenimą ir ambicingą tikslo siekį – tapti diplomuota ekonomiste. Tačiau gyvenimas pilnas siurprizų, kurių numatyti kartais neįmanoma. Jie keičia likimą, asmenybę, planus, įsitikinimus, dėl jų gali pamesti ne tik protą, bet ir patį save.

Pirma pažintis su kambario drauge Stefa (akt. Khadijha Red Thunder) Tesą įtraukia į studentiško gyvenimo sūkurį, kuriame: ilgos naktys, pažintys, muzika, šokiai ir… Hardinas (akt. Hero Fiennes Tiffin) – sarkastiškas, ciniškas, maištaujantis ir beprotiškai žavus…

Tas vienintelis vakaro žaidimas „Tiesa ar drąsa“ Tesos gyvenimą apverčia aukštyn kojom… Hardino glėbyje ji užmiršta viską – savo vaikiną Nojų (akt. Dylan‘as Arnold), drauges, mergaitišką drovumą,  ir mėgaujasi kiekviena akimirka praleista su juo. Buvimas kartu tampa – vienu beprotišku nuotykiu, tačiau iš pažiūros graži istorija turi tamsią paslaptį. Jai iškilus į paviršių Tesos gyvenimas niekada nebus toks, koks buvo…

Jaunatviška, erotiškumu alsuojanti romantinė drama „After. Kai mes susitikom“ jau balandžio 12 dieną.

 

ŽIŪRĖK NAMUOSE:

 

ANONSAS: