RIČARDAS ATSISVEIKINA / Richard Says Goodbye

 

REŽISIERIUS: Wayne Roberts

AKTORIAI: Džonis Deppas, Zoey Deutch, Rosemarie DeWitt, Ron Livingston, Danny Huston ir kt.

ŠALIS: JAV

ŽANRAS: komiška drama

TRUKMĖ: 90 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2019-05-17

 

APRAŠYMAS:

Holivudo žvaigždė Džonis Depas sugrįžta filme  „Ričardas atsisveikina“

Nuo gegužės 17 dienos Lietuvos kino teatruose išvysime talentingąjį Džonį Depą (Johnny Depp)  prestižinio koledžo profesoriaus vaidmenyje filme „Ričardas atsisveikina“, kuriam  pats gyvenimas paruošė iš koto verčiančias staigmenas.

Ilgus metus profesorius Ričardas stengėsi būti kitiems pavyzdžiu, gyventi dorai ir sąžiningai. Iki tol, kol jo gyvenimą iki pamatų sudrebina žinia apie nepagydomą ligą. Trumpam įbridęs į koledžo tvenkinį su visais batais ir kostiumu jis permąsto savo gyvenimą ir supranta, kad nuo šiol jo dienos bėgs kaip smėlis per pirštus greitai ir nesustabdomai. Jei gyventi liko nedaug, tegul gyvenimas būna linksmas ir nerūpestingas! Jis meta šalin senus įsitikinimus ir pradeda gyventi taip, kaip visada norėjo, bet nedrįso!

Jeigu būti savimi, tai visu šimtu procentu! Ričardas paleidžia vadeles ir tampa tikru plevėsa. Prasideda nutrūktgalviškas laikas, nuspalvintas sarkastišku humoru ir lengvu beprotybės šešėliu. Svaiginantys nuotykiai su gražuolėmis, nesibaigiantys vakarėliai, vynas, martinis ir tokios gyvenimo pamokos, kurių niekada nepamiršite!

Charizmatiškasis Džonis Depas filme „Ričardas atsisveikina“ ir jo laimingo gyvenimo receptai kinuose nuo gegužės 17 dienos.

 

ANONSAS: