AGENTĖ / The Operative

 

REŽISIERIUS: Yuval Adler

AKTORIAI: Diane Kruger („Iš niekur“(rus. „На пределе“), „Infiltruotas“ (rus.„Афера под прикрытием“), Martin Freeman („Juodoji pantera“ (rus.„Чёрная Пантера“), „Vaiduoklių byla“ (rus. „Истории призраков“), Cas Anvar („Vatikano įrašai“ (rus. „Ватиканские записи“), „Kambarys“ (rus. „Комната“) ir kt.

ŠALIS: JAV, Izraelis

ŽANRAS: trileris

TRUKMĖ: 116 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2019-09-06

 

APRAŠYMAS:

Filmas „Agentė“ – kvapą gniaužiantis šnipų trileris

Rugsėjo 6 dieną kino teatruose premjera -  aštraus siužeto trileris „Agentė“, pasakojantis apie slaptas misijas karščiausiuose pasaulio taškuose atliekančią moterį, bandančią suderinti beprotiškai pavojingas pareigas ir netikėtai užsimezgusį slaptą meilės ryšį.

Izraelio žvalgybos tarnybos „Mossad“ strategas Tomas (akt. Martin‘as Freeman‘as), darbui Teherane, pasirinkęs agentę Reičelė (akt. Diane Kruger) vykdyti ypatingos paskirties misijas, niekada neabejojo savo sprendimu.

Ji – slapta agentė, turinti aukščiausio lygio karinį pasirengimą, geba susikalbėti įvairiomis pasaulio kalbomis, jos nesaisto jokie šeimyniniai santykiai,  ji prisitaiko prie sudėtingiausių situacijų, o slaptosios tarnybos apie ją neturi jokių duomenų. Tad Reičelė yra tas asmuo, kurią infiltruoti į „Mossad“ veiklą –  visiškai patikima.

Išsiųsta į Irano sostinę Teheraną ji imasi naujo vaidmens – prisidengdama anglų – prancūzų kalbos mokytoja, Reičelė vykdo „Mossad“ paskirtas užduotis. Viena jų – infiltruotis ir užmegzti glaudžius ryšius su Farhadu Razavi (akt. Cas Anvar), kurio įmonė tiekia aukštųjų technologijų įrangą Irano kariuomenei. Tikrasis operacijos tikslas – slapta klausytis ir rinkti duomenis apie įmonės vykdomą veiklą. Tačiau viską apsunkina tarp užsienietės agentės ir žaviojo pleibojaus Farhado užsimezgęs aistringas romanas. Iš jo pasakojimų Reičel sužino, kad „Mossad“ organizacijos veikla paremta kruvinais įstatymais. Vardan savo tikslo organizacija pasiruošusi žudyti kiekvieną žmogų, nepaisydama jo rasės, lyties ar amžiaus. Reičelė gauna įsakymą atvilioti Farhadą į Berlyną ir perduoti organizacijos „Mossad“ žinion.

Jai patikėta užduotis tampa itin pavojinga ir nenuspėjama, kurią slaptoji agentė nusprendžia nedelsdama nutraukti. Ji pasiunčia slaptą žinią žvalgybininkui Tomui, kuris ją turi atšaukti iš operacijos ir kuo skubiau pargabenti namo, tačiau žavioji agentė dingsta be pėdsakų…

Kvapą gniaužiantis trileris, pasakojantis apie dvigubą agentų kasdienybę „Agentė“ didžiuosiuose kino ekranuose jau rugsėjo 6 dieną.

 

 

ANONSAS: