KOMA / Кома

 

REŽISIERIUS: Nikita Argunovas

AKTORIAI: Rinalis Muchametovas („Ekipažas“), Liubovė Aksionova („Saliutas -7“), Konstantinas Lavronenko („Likvidacija“), Vilenas Babičevas („Fizrukas“) ir kt.

ŠALIS: Rusija

ŽANRAS: nuotykių fantastika

TRUKMĖ: 111 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2020-01-31

 

ANONSAS:

Fantastinis veiksmo filmas KOMA – vizuali kelionė į žmogaus pasąmonę

Sausio 31 dieną kino teatruose žiūrovų laukia įspūdingas reginys. Fantastinis veiksmo filmas „Koma“ nukels mus tiesiai į žmogaus pasąmonės pasaulį, kuriame atrasime tai, kas yra šalia mūsų, bet dažnai lieka nepastebima.

Iki lemtingos akimirkos Viktoras (akt. Rinalis Muchametovas) turėjo  viską – sėkminga architekto karjera, draugai, ateities planai, svajonės, tačiau, itin keistomis aplinkybėmis įvykusi baisi automobilio avarija, iš jo tai atėmė viską. Patyręs rimtus sužalojimus, jaunas vaikinas panyra į komą.

Jis atsibunda labai keistame pasaulyje, šiek tiek panašiame į mūsų, tačiau čia neegzistuoja jokie fizikos ir chemijos dėsniai. Šioje besvorėje erdvėje viskas susimaišę ir persipynę taip, jog sunku atskirti kur dangus, o kur tvirtas pagrindas po kojomis. Čia nėra jokios gravitacijos, didžiulių statinių griuvėsiai laisvai skraido erdvėje, medžiai lyg ant debesų, pro namų sienas veržiasi vandenynas. Visi, kurie panyra į komą, atsiduria toje pačioje vietoje – šiame paraleliniame pasaulyje, sukurtame iš prisiminimų visų tų žmonių, kurie kada nors buvo nugrimzdę į komą.

Viktorui šis pasaulis kraupus ir svetimas, jame galima kristi iš neišmatuojamo aukščio ir nesusižeisti, bėgti, pargriūti ir nejausti skausmo. Naujame pasaulyje jam tenka  kovoti už savo gyvybę, bėgti nuo pavojingų, besvorių būtybių… Jis pamilsta ir bando suprasti ano pasaulio dėsnius. Sutikti naujieji pažįstami prasitaria, kad visi jie čia, nes jiems nesisekė pritapti realiame gyvenime. Ar komos ištiktam vyrui  pavyks surasti kelią atgal, į realų pasaulį? Ar jis supras kas yra KOMA?

Įspūdinga, nepaliksianti abejingų kelionė į žmogaus vidinį pasaulį kinuose jau nuo sausio 31 dienos.

 

ANONSAS: