ANT AŠMENŲ / На острие

 

REŽISIERIUS: Eduardas Bordukovas

AKTORIAI: Svetlana Chodčenkova ( „Bėglys“, „Metro“), Stasia Miloslavskaja, Sergejus Puskepalis („Metro“, „Ledlaužis“) ir kt.

FILMO TRUKMĖ: 115 min.

ŠALIS: Rusija

AMŽIAUS CENZAS: N -13

ŽANRAS: drama

 

APRAŠYMAS:

Drama „Ant ašmenų“ – apie nežmogiškus siekius ir labai žmogiškas emocijas

Greitai kino teatruose ambicinga, stipraus emocinio užtaiso kino juosta -  „Ant ašmenų“. Puikiai pažįstamų aktorių – Svetlanos Chodčenkovos ir Stasios Miloslavskajos audringa konkurencija, nukels žiūrovą į fechtavimosi sporto užkulisius ir parodys, jog profesionaliame sporte ne tik ambicijos, tvirtas psichologinis pasirengimas, bet ir tikra draugystė yra kelias į didžiąją pergalę.

Aleksandra (akt. Svetlana Chodčenkova) – viena geriausių šalies fechtavimo sporto meistrų. Per savo ilgametę sportinę karjerą žavi atletė pasiekė neįtikėtinų rezultatų. Apie jos talentą, užsispyrimą, šaltą protą, maksimalią koncentraciją ir greitį, valdant špagą, žino visi šio sporto entuziastai. Dvikovoje priešininkui Aleksandra nepalieka jokių šansų, o pergalės skonis jai puikiai pažįstamas. Žaviai, garsiai ir turtingai sportininkei tetrūksta tik… olimpinių žaidynių aukso ir jos vardas bus įrašytas į sporto istoriją.

Atkakliai besiruošiant svarbiausioms varžyboms savo gyvenime, Aleksandrai skersai kelio stoja, kaip vėjas į fechtavimosi sportą įsiveržusi, niekam nežinoma, devyniolikmetė Kira (akt. Stasia Miloslavskaja). Dėka jos jaunatviško maksimalizmo, puikių fizinių duomenų ir beprotiškų ambicijų ji laimi visas varžybas, o jos nuotrauka puikuojasi ant populiariausių žurnalų viršelių. Jaunosios sportininkės tikslas – užimti Aleksandros vietą bet kokia kaina.

Vienas klaidingas žingsnis varžybose Kirai kainuoja beprotiškai daug! Patirta kojos trauma jaunai sportininkei tolygi katastrofai! Ji puikiai suvokia, kad svajonė tapti olimpine čempione slysta iš rankų, tačiau karštas kraujas ir beprotiškas tikėjimas savo jėgomis neleidžia pasiduoti. Paradoksalu, tačiau kai nebėra išeities, lieka tikėti savo pagrindine varžove – Aleksandra. Ar išties pagalbos ranką patyrusi sporto meistrė jaunajai Kirai? Kuri mergina pasieks šlovės olimpą?

„Ant ašmenų“ – tikrais įvykiais paremta sportinė drama apie nežmogiškus siekius ir labai žmogiškas emocijas.

 

ANONSAS: