SEK PASKUI MANE / Follow Me

 

REŽISIERIUS: Will Wernick

AKTORIAI: Keegan Allen („Gražiosios melagės“, „Zerovilis“), Holland Roden („Grey anatomja“), Kimberly Quinn („Grey anatomija“) ir k.

ŠALIS: JAV

TRUKMĖ: 92 min

AMŽIAUS CENZAS: N- 16

ŽANRAS: siaubo

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2020-07-24

 

APRAŠYMAS:

Siaubo trileris “Sek paskui mane” – išgyvenk kiekvieną akimirką lyg ji būtų paskutinė…

Prisipažink… kiek kartų svajojai apie idealų influencerio gyvenimą, beprotiškus nuotykius, tobulas savo paties nuotraukas socialiniuose tinkluose ir milijonus gerbėjų, kas minutę sekančių kiekvieną tavo žingsnį… Jei taip, šis filmas – Tau! Nuo liepos 24 dienos, didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys, naujausias siaubo filmo – „Pabėgimo kambarys“ režisieriaus Wilo Wernick‘o darbas – „Sek paskui mane“.

Socialinių tinklų žvaigždė Kolas (akt. Allen Keegan)  – žavus, be proto mėgstantis nuotykius jaunuolis. Kiekvienas jo video post‘as, socialiniuose tinkluose, sulaukia milijoninių peržiūrų. Įveikdamas sudėtingiausius iššūkius, maišydamas pasaulį skersai išilgai, šis nutrūktgalvis kaitina kraują visiems nuotykių ištroškusiems gerbėjams.

Susigundęs nauju nuotykių pasiūlymu Kolas su geriausių draugų kompanija keliauja už Atlanto į megapolį, kuriame turėtų būti nufilmuotas jo didžiausias gyvenimo eksperimentas. Siaubo kambarys – nieko ypatinga, Kolas jų matęs šimtus, tačiau, tas, kuriame jam teks apsilankyti – visiškai kitoks. Vietinio oligarcho svetingai pasitikta bičiulių kompanija netrukus atsiduria drėgname ir tamsiame labirinte, kuriame jiems meistriškai paruošti – spąstai. Ištrūkti iš čia niekada nebuvo ir nebus nė menkiausios galimybės. Uždarytas tu čia supūsi gyvas, išprotėsi nuo nežmoniško skausmo, matysi kaip miršta tavo geriausi draugai, o tavo mergina čia pat… už neperšaunamos sienos, jos negali pasiekti tik matai, kaip ji skęsta, klykia ir gaudo paskutinį oro gurkšnį… Ant sienos laikrodis skaičiuos tavo paskutines gyvenimo minutes, teikdamas vilties, kad gali dar kovoti, tačiau beprasmiška…

Ar tai realybė dėl kurios visada gyvenai? Ar dėl šito vertėjo belstis į kitą pasaulio kraštą, kad nustebintum milijonus internautų dieną, naktį stebinčius tavo gyvenimą? Kas jeigu, dalyvauji žaidime, kuriame nieko nebesupranti ir nieko negali kontroliuoti… Kas, jeigu tu esi tas, su kuriuo eksperimentuoja slaptas psichopatų tinklas, o tavo egzekuciją stebi tokių pačių bepročių milijonai online…

Kraują stingdanti realybė, kurioje dar nebuvai – „Sek paskui mane“ didžiuosiuose kino ekranuose nuo liepos 24 dienos.

 

ANONSAS: