AŠ GRAŽUOLĖ / Красотка в ударе

 

REŽISIERIUS: Jana Gladkih

AKTORIAI: Julija Aleksandrova („Skambinkite DiKaprio!“), Larisa Kokojeva („Skambinkite DiKaprio!“), Andrejus Bikovskis („Virtuvė“), Jana Koškina („Skambinkite DiKaprio!“)

ŠALIS: Rusija

FILMO TRUKMĖ: 100 min

AMŽIAUS CENZAS: N-13

ŽANRAS: komedija

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2020-08-21

 

APRAŠYMAS:

Komedija „Aš gražuolė“  – metas patikėti,  kad tu gali viską

Kino teatruose jūsų laukia dar viena smagi filmų „Eglutės. Finalas“, „Idealus vyras“, „Skambinkite DiKaprio!” kūrėjų komedija.

Kartais pats gyvenimas tau turi skelti stiprų antausį, kad vieną dieną imtum ir susipažintum… su savimi! Užteks tų nesąmonių, kad esi nieko verta, tavęs niekas nemyli, kojos kreivos, maža krūtinė, neturi tu to idealaus pilvo preso, o svoris, neduok Dieve, nukrypęs nuo normos!

Polina (akt. Julija Aleksandrova) – tokia kaip daugelis mūsų, kurios pasižiūrėjusios į veidrodį būtinai atrasim šimtą, o gal net tūkstantį priežasčių savęs nemėgti! Ji eina į darbą, kurio nemėgsta, nuolat barasi su artimaisiais, o ir su draugais santykiai šiaip sau. Maža to, kad jos savivertė  „žemiau nulio“, ji  save laiko tikru krokodilu!  Jokios vilties neteikia ir plastikos chirurgai… Iš kur, po velnių, gauti tuos sumautus 300 tūkstančių, kad krūtinė būtų norimo dydžio? Ko tik neišbandė Polina! Sportuoti, netgi šokti aplink stulpą, bet kaip neateina ta laimė, taip neateina!

Bet vieną dieną toks šansas ėmė ir nukrito jai iš dangaus! Polina smarkiai susitrenkia galvą! Ir viskas! To užtenka, kad jos pasaulis imtų suktis visai į kitą pusę! Atsigavusi nuo sutrenkimo ir pažvelgusi į veidrodį ji pamato jame tai, ką visada norėjo matyti – tikrą gražuolę, be jokių trūkumų! Veidas – tobulas, nosis visai nekreiva, o figurytė tiesiog ledinė! Dabar visas pasaulis Polinai po kojom! Staiga atsiranda daugybė gerbėjų, puikus humoro jausmas, tobulas stilius, netgi drąsūs šokiai – jos žavesio ir juoko pilna visur! Tačiau, pabuvusi gražuolės kailyje, Polina netrukus ima suvokti, kad visai ne išvaizda yra svarbiausia, kad didžiausios svajonės imtų pildytis…

Nuo rugpjūčio 21 dienos – kino teatruose žavinga, šarminga ir iš koto verčianti komedija apie tikėjimą savimi ir tikrą moterišką žavesį su nuostabiąja Julija Aleksandrova – „Aš gražuolė“.

 

ANONSAS: