KOSMOBOLAS / Вратарь Галактики

 

REŽISIERIUS: Džanik Faiziev

AKTORIAI: Jevgenijus Romancovas („Ivanovai“), Marija Lisovaja („Metodas“), Viktorija Agalakova („Epidemija“), Jevgenijus Mironovas („Idiotas“) ir kt.

ŠALIS: Rusija

TRUKMĖ: 115 min.

ŽANRAS: fantastika, nuotykiai

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2020-09-04

 

APRAŠYMAS:

Fantastinis nuotykių filmas  „Kosmobolas“ : žaidimas nuo kurio priklauso pasaulio likimas

2070 metai. Visoje Žemės planetoje vyksta globaliniai klimato pokyčiai, kardinaliai keičiantys visos žmonijos gyvenimo būdą. Europos ir Azijos žemynuose vyrauja tropinis karštis, o visa Šiaurės ir Pietų Amerika padengta storu ledo sluoksniu. Miestų nebeįmanoma atpažinti. Neįtikėtinų pokyčių priežastis – nuolatiniai galaktikų karai, sunaikinę Žemės palydovą – Mėnulį.

Globalinės, protu nesuvokiamos permainos, paveikė ir žmonių mąstymą. Jie gyvena be elektros, technologijos jų daugiau nebedomina, ekonomika nebesivysto. Dabar viso pasaulio žmonijos akys nukreiptos į dangų, kur neaprėpiamo dydžio stadione vyksta pats populiariausias žaidimas visoje galaktikoje „Kosmobolas“ – sporto ir galaktikos kovų mišinys. Jame varžosi tik stipriausi atletai. Prasidėjus žaidimui atrodytų pasaulis nustoja suktis. Visi  užgniaužę kvapą stebi beprotiško greičio reikalaujantį žaidimą. Stiprūs galaktikų atletai žiūrovams tarsi dievai, galintys pakeisti planetos ateitį.

Jaunuoliui Antonui (akt. Jevgenijus Romancovas) kosmobolas tolygus pasaulio išėjimui iš proto. Benamiui  vaikinui kur kas svarbiau susirasti darbą ir pagaliau normaliai gyventi.  Tačiau netikėtas susitikimas su kosmobolo treneriais apverčia Antono gyvenimą aukštyn kojom. Pasirodo Antonas ne tik turi reikiamus duomenis, bet yra apdovanotas antgamtinėmis galiomis, kurios  ypač svarbios norint laimėti šį žaidimą.  Užgimę jausmai jaunai merginai verčia atiduoti visas jėgas.  Vaikinas nė nenutuokia, kad viso pasaulio ateitis dabar tik jo rankose….

Nuo rugsėjo 4 dienos kino teatruose įtraukiantis, stulbinančių efektų nuotykių filmas tikriems fantastikos mėgėjams  – „Kosmobolas“.

 

ANONSAS: