MEILEI DYDIS NESVARBU / Любовь без размера

 

REŽISIERIUS: Marija Šulgina

AKTORIAI: Svetlana Chodčenkova („Garbinkite moterį“, „Metro“, „Nustebink mane“), Maksimas Lagaškinas („Aritmija“), Ivanas Kolesnikovas („3 sekundės“) ir kt.

ŠALIS: Rusija

FILMO TRUKMĖ: 91 min

ŽANRAS: romantinė komedija

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2020-10-30

 

APRAŠYMAS:

„Meilei dydis nesvarbu“  –  komedija, mėgstantiems gerą humorą

Nuo spalio 30 dienos kino teatruose nuotaikingos komedijos „Meilei dydis nesvarbu“ startas. Puikiai pažįstamų aktorių Svetlanos Chodčenkovos, Maksimo Lagaškino bei Ivano Kolesnikovo tandemas žada šmaikštų ir komiškų situacijų kupiną filmą.

Kad galėtum jaustis lyg žuvis vandenyje pramogų pasaulyje turėti gražų balsą tikrai nepakanka. Ant scenos reikia gražios figūros, įspūdingos išvaizdos, plastiškų judesių, žavesio ir charizmos. Marija (akt. Svetlana Chodčenkova) šou pasaulyje ne naujokė. Ji talentinga „back-vokalo“ dainininkė, su grupe koncertuojanti žymiausiuose šalies klubuose. Įspūdingi kostiumai, gražios kojos, puikus balsas, talentas – ji turi visą, kas traukia žiūrovo akį, tačiau iki tobulumo jai trūksta vieno – didelės krūtinės. Jokie „push – up bra“ čia netinka – scenai ir įvaizdžiui reikia tikro DD ar net DDD dydžio.

Nelemtas trūkumas Marijai kainuoja itin daug – ji priversta palikti savo mylimą darbą, o karjera pakimba ant plauko. Silikonu padidinta krūtinė – vienintelė galimybė grįžti į sceną. Viskas būtų gerai, bet grįžimo į šou biznį kaina – 500 tūkstančių! Marija greit prisimena savo skolininkus, vienas tokių  – senas geras bičiulis, prodiuseris Saša (akt. Maksimas Lagaškinas). Saška seniai ištaškęs visus Marijos pinigus „į kairę ir į dešinę“, bet šansas, nors ir menkas, juos atgauti vis tik yra – tolimame kurorte pas Sašos tetą. Kelionė prie tolimojo Elbruso įtraukia Mariją ir Sašą į neįtikėtinų įvykių sūkurį, o pinigų susigrąžinimas virsta vienu dideliu nuotykiu, nestokojančiu juokingų nesusipratimų ir smagių situacijų! Netikėtai sutikta sena meilė – gydytojas Aleksėjus (akt. Ivanas Kolesnikovas) sumaišo Marijos planus ir protą! Pasilikti kurorte? Pamiršti karjerą, sceną, savo tikslą, skolas, muziką? Ką pasirinkti? Kas supras, ko toms moterims reikia?

Komedija, mėgstantiems gerą humorą – „Meilei dydis nesvarbu“ kino teatruose jau nuo spalio 30 dienos!

 

ANONSAS: