BAYALA. MAGIŠKI NUOTYKIAI / Bayala: A Magical Adventure

 

 

REŽISIERIUS: Aina Järvine, Federico Milella

ŠALIS: Vokietija

CENZAS: V

ŽANRAS: nuotykių animacija

 

APRAŠYMAS:

Animacijoje visai šeimai „Bajala. Magiški nuotykiai“ – drąsi kova už pasakiškos šalies išsaugojimą

Toli, toli, už devynių jūrų ir devynių marių, pasakiškoje Bajalos šalyje gyvena mažytės magiškos būtybės –  fėjos ir elfai. Visi stebuklingos šalies gyventojai – ypatingi, apdovanoti nepaprastomis galiomis, kurios padeda rūpintis, kad šalyje visiems gyventi būtų gera. Šviesos fėjos  prižiūri, jog šalyje niekada netrūktų saulės, miškai ir pievos visada žaliuotų, o dangų po lietaus nušviestų ryškios vaivorykštės spalvos! Tamsos fėjos  –   atsakingos už spindintį šaltą ledą ir tamsią žvaigždžių nusėtą naktį.

Netikėtai šalį palikus stebuklingiems drakonams visas magiškas Bajalos pasaulis ima nykti. Mažyčiai elfai ir fėjos nebeturi jėgų toliau rūpintis savo pasakiška šalimi, nepaprasto grožio augalai ima vysti, danguje nebežybsi gražiosios žvaigždės ir  šalį po truputį apgaubia tamsa… Jeigu taip ir toliau – stebuklinga Bajalos šalis išnyks ir niekas, niekada jos nebeprisimins…

Tamsos fėjų karalienei Oprai tai labai patinka. Pagaliau jai priklausys ne tik tamsos, bet ir šviesos jėgos! Sena svajonė – valdyti visą karalystę dabar ranka pasiekiama – lieka tiek nedaug!

Bet viltis išsaugoti dingstančią fėjų karalystę atgyja, kai smalsioji fėja Marvina miškuose suranda stebuklingojo drakono kiaušinį, iš kurio netrukus išsiris mažas drakoniukas! Kad į puikiąją fėjų ir elfų šalį grįžtų gyvybė, imtų viskas žaliuoti, augti, o magiškos būtybės atgautų savo galias – būtina šį kiaušinį parodyti šalį palikusiems drakonams! Reikia paskubėti, nes drakoniuko gimimą pirmieji turi pamatyti jo tėvai! Laiku nesuspėjus to padaryti, stebuklingieji drakonai daugiau niekada nebegrįš į Bajalą!

Šviesos fėja Sura kartu su savo bičiuliais leidžiasi į kupiną pavojų ir neįtikėtinų nuotykių kelionę. Jų tikslas iki aušros pasiekti tolimuosius kalnus ir drakonams parodyti gimstantį mažylį!  Apie tai sužinojusi piktoji tamsos fėja Opra pasiruošusi bet kam, kad tik sutrukdytų draugams pasiekti didžiuosius kalnus. Brangi kiekviena sekundė…