BUNKERIO ŽAIDIMAS / The Bunker Game

 

REŽISIERIUS: Roberto Zazzara

FILMO TRUKMĖ: 90 min.

VAIDINA: Gaia Weiss, Lorenzo Richelmy, Mark Ryder, Tudor Istodor, Makita Samba ir kt.

ŽANRAS:  siaubo trileris

ŠALIS: Italija, Prancūzija

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2022-04-15

 

APRAŠYMAS:

Siaubo trileris „Bunkerio žaidimas“ – ne silpnų nervų žiūrovams

Pasiilgote aštrių įspūdžių? Nuo balandžio 15 dienos kino teatruose patirkite tai, apie ką net bijote pagalvoti.  Siaubo trileris „Bunkerio žaidimas” įtrauks į sveiku protu nesuvokiamą realybės žaidimą, kuriame egzistuoja tik viena taisyklė – „ištrūk arba mirk“.

Keletas grupelių aštrių pojūčių ištroškusio jaunimėlio susigundo smarkiai populiarėjančiu vaidmenų žaidimu, kuriuos organizuoja buvusioje nacių slėptuvėje tokių žaidimų entuziastas Gregas. Visus juos jungia bendras tikslas – smagiai praleisti laiką su „chebryte“ ir patirti nuotykį, kuris visiškai „nuneš stogą“.

Kostiumais persirengusius žaidimo dalyvius Gregas pakviečia į  apleistą bunkerį netoli Romos, apie kurio praeitį sklando šiurpios legendos. Dar senovės Romos laikais čia buvo požemių dievo Sorano šventykla, o Antrojo pasaulinio karo metais ši vieta aplaistyta karo žiaurumus išgyvenusių žmonių krauju. Tobulai parengto žaidimo atmosfera primena karo metus, o žaidimo taisyklės paprastos – visi dalyviai bunkeryje tampa Ketvirtuoju reichu, kuris be skrupulų užsiima genetiniais eksperimentais su žmonėmis.

Durys užsidaro, vakaro „šou“ prasideda, o tada ima dėtis neįtikėtini įvykiai, kurių žaidimo taisyklėse nėra… Paslaptingai iš žaidimo dingus Gregui, vienas po kito ima žūti ir kiti vakarėlio dalyviai. Linksmybės pamažu tampa kraują stingdančiu košmaru, pabėgti nebėra jokių šansų. Netrukus likusieji gyvi ima suvokti baisią tiesą – tai visai ne žaidimas, o tikras pragaras – pati kraupiausia realybė, o jie – kaliniai, su kurių kūnais vykdomi žiauriausi eksperimentai žmonijos istorijoje. Dalyviai susiduria su netikėtai atgimusiu senoviniu blogiu. Tačiau viltis gyventi visada miršta paskutinė, bet kokia kaina reikia rasti išėjimą iš bunkerio…

Kruvinas žaidimas, psichopatiniai eksperimentai su žmonėmis ir desperatiška kova už savo gyvybę, kino teatruose jau nuo balandžio 15 dienos.

 

ANONSAS: