KAIP PATENKINTI MOTERĮ / How to Please a Woman

 

REŽISIERIUS: Renée Webster

AMŽIAUS CENZAS: tikslinama

TRUKMĖ: 107 min.

VAIDINA: Sally Phillips, Alexander England, Erik Thomson,  Josh Thomson, Myles Pollard ir kt.

ŽANRAS:  romantinė  komedija

ŠALIS: Australija

 

FILMO PREMJERA: 2022-07-08

 

APRAŠYMAS:

Pikantiška komedija – „Kaip patenkinti moterį“. Norite tvarkingų namų? Kvieskite striptizo šokėją!

Tik įsivaizduokite – jūs savo namuose patogiai įsitaisiusi ant sofos, o nuo jūsų svetainės baldų dulkes muzikos ritmu valo žavus, pusnuogis ir laaabai sportiškas vyriškis! Jis pasiruošęs išpildyti visus jūsų norus – išplauti grindis, nuvalyti langus, išblizginti vonią bei … mažytis bonusiukas, jei tik užsigeisite – aistringai pašoks ar švelniai pamylės ir …orgazmas garantuotas! Viskas įskaičiuota į kainą! Viliojantis pasiūlymas, tiesa?

Tokia verslo idėja šovė į galvą Džinai (akt. Sally Phillips ) po to, kai jos geriausios draugės iš plaukimo klubo, sugalvojo įteikti jai pikantišką dovaną gimtadienio proga – striptizo šokėją! Deja, Džinai, tokia dovanėlė ne prie širdies… Koks dar striptizas, jeigu pačios gyvenimas ritasi velniop – su vyru nebėr jokių intymių santykių jau 2-jus metus ir darbe vienos bėdos. Nereikia jai striptizo, tegu tas gražuolis geriau namus išvalo, bent jau bus naudos! Ir naudos buvo! O kai viršininkas atleido ją iš darbo, Džina nusprendžia pradėti namų valymo verslą, kurio pagrindinė taisyklė:  „Valymas turi būtis efektyvus, plius privalomas minimum vienas orgazmas“.

Ir versliukas įsisuko! Kiek daug norų turi moterys! Vienai reikia neskubėti, pradėti nuo džino su toniku, kitai reikia ilgos įžangos, trečiai nepatinka kai liečiamos jos intymios zonos!

Taigi, aistringam versliukui klestint, Džina ir vadybininkas Styvas (akt. Erik Thomson) pastebi, kad klientams reikia kažko daugiau – ne tik namų tvarkymo, sekso, bet ir… dar didesnio malonumo! Keisti šio versliuko nuansėliai priverčia komandą ieškoti detalių, kurios klientams suteiktų dar daugiau malonių akimirkų! Būdama šios firmos bose, Džina išmoksta rūpintis savo laime, neslėpti pačių intymiausių savo norų bei atranda tai, kas jai teikia malonumą ir pagaliau sutinka tikrąją savo gyvenimo meilę!

Jei jums patiko tokie kultiniai filmai, kaip „Striptizo ereliai“ ar „Bridžitos Džouns dienoraštis“,  ši kino juosta kaip tik jums.

Vasariška komedija apie slapčiausius visų mūsų norus smagiai ir taikliai kino teatruose nuo liepos 8 dienos!

 

ANONSAS: