ATOSTOGOS PRANCŪZIŠKAI / Joyeuse Retraite! 2

   Remiama Creative Europe MEDIA programos

 

REŽISIERIUS: Fabrice Bracq

VAIDINA: Thierry Lhermitte, Michèle Laroque, Constance Labbé, Gabriela Barros ir kt.

ŽANRAS:  komedija

ŠALIS: Prancūzija

 

FILMO PREMJERA: 2022-07-22

 

APRAŠYMAS:

Atostogos prancūziškai

Sutuoktinių porelei Filipui (akt. Thierry Lhermitte)  ir Marlow (akt. Michèle Laroque) pagaliau atostogos! Pats metas pamiršti viską ir pasinerti į poilsio malonumus. Ilgus metus dėję centą prie cento jie pagaliau įsigijo nuosavą vasaros rezidenciją saulėtoje Portugalijoje. Tad pabėgti iš namų Prancūzijoje, galima bus kada tik užsinorėjus! Saulė, jūra, žydras dangus, tingūs rytai ir ilgi ramūs vakarai be vaikų ir anūkų savo namų terasoje – kas gali būti geriau!

Bet tik pradėk svajoti, ir būtinai kas nors nutiks! Dukros Sesilės skambutis sujaukia viską! Jai matai, planai, nėra kur dėti vaikų, o atostogos su seneliais Portugalijoje pats geriausias variantas! Kartu su anūkais sukorę tūkstančius kilometrų iki savo svajonių namų, Filipą ir Marlow ištinka dar vienas šokas! Naujasis namas nė velnio nepanašus į svajonių vasaros rezidenciją, tai tiesiog – statybų aikštelė pilna plytų, cemento ir klaikiai žviegiančiu asilu!  Be to ir tas statybininkas toks atsipalaidavęs, matai… juk ne viskas nuo jo priklauso! Kažkur įsivėlė maža klaidelė ir namelis ups … nepabaigtas!

Ir ką dabar daryti? Filipui ir Marlow tenka raitotis rankoves ir namą įsirenginėti patiems! Namo įrengimas sutuoktinius įvelia į neįtikėtinų įvykių sūkurį ir išsiblaškę seneliai netyčia pameta savo anūkus! O po dviejų dienų apžiūrėti naujųjų namų atskrenda vaikučių tėvai! Ir čia nuotykiai prasideda…

Vasariška, smagi ir šmaikšti komedija kino teatruose jau nuo  liepos 22 dienos!

 

ANONSAS: