PRAKEIKTOJI / The Harbinger

 

REŽISIERIUS: Will Klipstine

VAIDINA: Madeleine McGraw, Irene Bedard, Steve Monroe, Vincent Duvall ir kt.

TRUKMĖ: 115 min.

ŽANRAS:  siaubo

ŠALIS: JAV

 

FILMO PREMJERA: 2022-09-09

 

APRAŠYMAS:

„Prakeiktoji“ – filmas visiems trokštantiems demoniško siaubo

Nuo rugsėjo 9 dienos kino teatruose – kraują stingdanti, pilna antgamtiškų galių ir šiurpiausių egzorcizmo seansų kino juosta „Prakeiktoji“,  šokiruos net pačius tikriausius siaubo filmų fanus.

Nepaaiškinamų mirčių bei keistų įvykių virtinė ramiame miestelyje gyventojams kelia paniką.  Viskas, prie ko prisiliečia Danielio ir Teresos Sindlerių mažametė dukra Rozali – pasibaigia tragiškai. Supuvę gyvūnų lavonai, pasikorę žmonės, sužeisti kiemo draugai, užrašai ant namo sienų, raginantys nusižudyti, gąsdina visus, tik ne Rozali. Šaltas ir bejausmis mergaitės veidas,  gyvybę praradusios akys bei vis žiaurėjantys įvykiai miestelyje, labiausiai verčia sunerimti jos tėvus.

Supratę, kad įprasti gydymo būdai nepadeda bei įtardami, jog mergaitė apsėsta, Danielius ir Teresa nutaria pagalbos paprašyti žiniuonės, kuri padėtų išgelbėti dukters sielą. Mylintiems tėvams sunku suvokti, kad jų mažoji Rozali – yra Armagedono pranašas, paties šėtono duktė – jo tobuliausias kūrinys, galintis sėti tik mirtį. Nėra jokios maldos, giesmės ar apeigų, kurios galėtų išlaisvinti jos sielą, ji pasmerkta pragarui – vienintelis kelias išvaduoti jos kūną ir žmoniją nuo beprasmio sunaikinimo – smeigti durklą tiesiai jai į širdį. Pasak žiniuonės, tėvams tai padaryti reikės milžiniškų pastangų ir supratimo, kad Rozali siela jau seniai mirusi, o žeme vaikšto tik jos bedvasis kūnas, kuriame gyvena paties šėtono šmėkla.

Filmas „Prakeiktoji“ visiems, pasiilgusiems pragariško siaubo kino teatruose nuo rugsėjo 9 dienos.

 

ANONSAS: