Australų aktorė Toni Collette: „Niekas taip nepriverčia aktoriaus įsijausti į vaidmenį, kaip išgyventos patirtys“

Talentingoji australų aktorė Toni Collette savo dinamiškais vaidmenimis ir toliau žavi žiūrovus didžiuosiuose kino ekranuose.
Aktorės T. Collette talentas pelnė jai vienos universaliausių pramogų industrijos atlikėjų reputaciją. Ji meistriškai gali įkūnyti įvairiausius vaidmenis – nuo keistų komiškų iki įtemptų ir dramatiškų vaidmenų.
T. Collette didžiajame kine vaidina nuo dešimtojo dešimtmečio pradžios. Savo filmografijoje yra sukaupusi įspūdingą vaidmenų skaičių. Pirmą kartą žavioji australė sulaukė kritikų pripažinimo už debiutinį Muriel vaidmenį 1994 m. australų komedijoje-dramoje „Murielės vestuvės” („Muriel’s Wedding”). Nuo to laiko ji vaidino daugelyje pasaulinę šlovę pelniusių filmų, tarp kurių: „Šeštasis pojūtis”, „Mažoji mis”, siaubo filmas „Paveldėtas“.
Naujausiame savo filme – veiksmo komedijoje „Mafia mamma“ žavioji aktorė įspūdingai įsikūnija į mafijos bosės vaidmenį. „Mane pakerėjo šio filmo scenarijaus originalumas, jis privertė mane juoktis – kino juosta tobulai subalansuota, neįprasta ir jaudinanti – tikras geros nuotaikos užtaisas“, – intriguoja aktorė.
Filmo „Mafia mamma“ siužetas šiek tiek primena ir pačios aktorės gyvenimą. 2022 m išgyvenusi skyrybas su savo vyru muzikantu Dave Galafassi, T. Collette stačia galva neria į vaidmenį, kuriame ji – namų šeimininkė iš Amerikos atsitiktinai užtikusi savo vyrą muzikantą „besilinksminantį“ su gražuole dainininke. „Niekas taip nepriverčia aktoriaus įsijausti į atliekamą vaidmenį, kaip išgyventos patirtys“ , – pažymi aktorė .
Šalia įspūdingos aktorės karjeros, T. Collette yra puiki muzikantė ir su savo grupe „Toni Collette & The Finish” yra išleidusi keletą albumų.
Nepaisant sėkmės Holivude, T. Collette išlieka visa širdimi atsidavusi savo amatui. Ji ir toliau meta sau iššūkius su kiekvienu vaidmeniu, o jos gerbėjai nekantriai laukia kiekvieno naujo projekto, kurio ji imasi.