„Didžiosios lenktynės“ į kino teatrą atviliojo iškiliausias Lietuvos automobilių sporto žvaigždes

Vasario 21 dienos vakarą į kino centrą „Forum Cinemas Vingis“ rinkosi ralio pasaulio elitas bei patys tikriausi automobilių sporto entuziastai. Gausiai susirinkusiems fanams buvo pristatytas tikrai įvykiais paremtas filmas  „Didžiosios lenktynės. Audi vs Lancia“. Nuo vasario 23 dienos kino teatruose  lenktynėmis galės mėgautis ir visi kino teatrų žiūrovai.

Filmo, kuriame 1983 m. jėgas surėmė du legendiniai titanai „Audi“ ir „Lancia“ atvyko pažiūrėti automobilių sporto sunkiasvoriai – Benediktas Vanagas su savo komanda, Karolis Raišys, Vladas Jurkevičius, Marius Vėgėlė, Giedrius Notkus ir kt.  Lenktynininkas Karolis Raišys filmo premjeros vakarą papuošė savo 60 – ties metų sulaukusiu „Jaguar MKII“, su kuriuo savo klasėje  iškovojo pergalę 26 – jame,  prestižiniame istorinių automobilių ralyje Monte Karle. Taip pat į premjerą susirinkę žiūrovai akis galėjo paganyti į tikruosius „Audi“ ir „Lancia“ automobilius, kurie dalyvavo istoriniame ralyje.  Visi kino centro „Forum Cinemas Vingis“ žiūrovai K. Raišio legendinį automobilį galės pamatyti apsilankę kino teatre iki kovo 3 dienos.

„Tai filmas, kurį turi pamatyti ne tik tikrieji ralio entuziastai, 1983-ųjų ralis vadinamas čempionatu, kuriame buvo kuriama istorija“, –  savo mintimis dalijosi premjeroje apsilankęs B. Vanagas

„Didžiosios lenktynės. Audi vs „Lancia“ pasakos apie 51 – ąjį Monte Karlo ralį, kuris tapo žiūroviškiausiu, konkurencingiausiu ir pavojingiausiu sporto reginiu pasaulyje. Stefano Mordini režisuotame filme pamatysime viską, kas būdinga tikrai lenktynių atmosferai – 1983 m. pasaulio ralio sezono intensyvumą, beprotišką konkurenciją ir neįtikėtiną įžūlumą. Tai buvo laikai, kai automobiliai, galintys išvystyti iki 400 arklio galių, o varžybas kaitino pilotų įgūdžiai, drąsa ir fantastiškas entuziazmas. Kino juosta žiūrovus nukels į tuos laikus, kai ralis buvo daugiau, nei tik sportas, o priešininkų komandas baugino tik viena – pralaimėjimas. Tiek ralio entuziastams, tiek naujokams filmas žada nepakartojamas akimirkas.