Filmo „Šėtono garbintojai“ režisierius patvirtino kuriantis trečiąją siaubo filmo „Našlaitė“ dalį

Siaubo filmų režisierius Williamas Brentas Bellas šį savaitgalį debiutuojantis su „folk – horror“ filmu  „Šėtono garbintojai“, patvirtino žinią, kad grįžta į „našlaičių“ pasaulį ir šiuo metu aktyviai kuriama naujoji „Našlaitė 3“ fransižės dalis.

Nors režisierius  neatskleidė jokių trečiojo „Našlaitės“ filmo siužeto detalių, tačiau užsiminė apie jo kryptį: „taip, kuriame naująjį filmą „Našlaitė 3“. Žinojimas, kad jau dabar esame šiame procese nepaprastai jaudina ir kartu džiugina. Komandos laukia didelis, pilnas įdomiausių posūkių darbas, –  „The Hollywood Reporter” pasakojo filmo režisierius W. B. Bellas.

Žinomas dėl savo ambicingo ir išradingo pasakojimo stiliaus, W. B. Bellas teigia, kad „Našlatė 3“ atneš daug naujų siaubo žanro subtilybių – šokiruojančių posūkių, sudėtingų pagrindinės veikėjos Ester charakterio sluoksnių.

„Aš tikiu, kad „Našlaitės“ franšizė turi be galo daug „veidų“. Ji yra tikras personažas ekrane, panašus į Hanibalą Lekterį , kuri niekada nepasens”, – savo mintimis dalijosi režisierius.