Russell Crowe kovoja su demoniškomis jėgomis naujame siaubo filme „Egzorcizmas“

Šį savaitgalį kino teatruose pasirodys siaubo filmas „Egzorcizmas“ su Holivudo megažvaigžde Russell Crowe.  Kino kompanijų pranešimuose  skelbiama, jog ši kino juosta yra visiškai nepriklausomas kino projektas nuo pernai pasirodžiusio filmo „Popiežiaus egzorcistas“, kuriame taip pat vaidino šis aktorius.

Režisieriaus Joshua J. Millerio režisuota kino juosta „Egzorcizmas“ pasirinko kur kas  rimtesnį, įtampą keliantį toną, palyginti su „Popiežiaus egzorcisto“ stiliumi, praneša kino spauda.

„Russell‘as meistriškai perteikia savo kuriamo personažo pažeidžiamumą ir emocinę sumaištį. Jis vaidmeniui suteikia ypatingą jausmą, dėl kurio antgamtiniai elementai dar labiau kelia nerimą žiūrovo sąmonėje“, –  pasakoja filmo režisierius.

„Kaip aktorių mane nuolat traukia sudėtingi, daug aktorinio meistriškumo reikalaujantys personažai. Aktorius Antony Milleris, į kurio vaidmenį man teko įsikūnyti, yra žmogus, kovojantis su savo paties demonais, tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Man buvo tikras iššūkis perteikti vidinę žmogaus sumaištį ir tamsą ekrane“,  –  apie savo vaidmenį pasakoja R. Crowe.

Filme R. Crow vaidina Antonį Millerį, aktorių, kuris pradeda patirti antgamtines jėgas, filmuodamas siaubo filmą. Nebegalėdamas atskirti realybės nuo vaidmens, Antony praranda kontrolę, o jo dukra Lee susiduria su šiurpiu uždaviniu – surasti būdą, kaip išlaisvinti tėvą nuo jo kūną užvaldžiusios agonijos.