Siaubo filmas „Egzorcizmas“ su „Oskaro“ laureatu Russellu Crowe kino teatruose jau liepos mėnesį

Kompanijos  „Vertical“ ir „Miramax“ pristato naująjį siaubo filmą „Egzorcizmas”, kurio premjeros treileris ką tik pasiekė interneto platybes. Žinia apie liepos 5 dieną  kino teatruose pasirodysiantį filmą, kur pagrindinį vaidmenį atlieka Holivudo megažvaigždė Russellas Crowe,  žaibišku greičiu apskriejo visą pasaulį.

Kino kompanijų pranešimuose  skelbiama, jog siaubo filmas „Egzorcizmas“, anksčiau žinomas kaip „The Georgetown Project“, yra visiškai nepriklausomas nuo pernai pasirodžiusio filmo „Popiežiaus egzorcistas“, kuriame taip pat vaidino Russellas Crowe.

Kino juosta, kuri sukėlė didelį susidomėjimą dar prieš jo oficialią premjerą, pasakoja apie aktorių Antony Millerį (vaid. Russellas Crowe), kuris pradeda keistai elgtis, filmuodamasis naujame siaubo filme. Jo dukra Lee (vaid. Ryan Simpkins) įsitikinusi, kad keistas tėvo elgesys gali būti susijęs su anksčiau išgyventomis priklausomybėmis, arba, dar blogiau, su demonišku apsėdimu.

Režisierius Joshua John Miller, kalbėdamas apie filmą „Egzorcizmas“, teigė, kad siaubo filmų apie apsėdimą tema yra glaudžiai susijusi su jo šeima. „Augau stebėdamas, kaip mano tėvas atliko pasmerkto kunigo Karraso vaidmenį 1973 m. filme „Egzorcistas“. Pamenu, kaip tėvas mėgo pasakoti apie bauginančias situacijas filmavimo aikštelėje: paslaptingus gaisrus, keistas mirtis ir traumas. Visa tai formavo mano požiūrį į siaubo filmų temą. Džiaugiuosi, kad kuriant naują filmą, mums pavyko suburti itin profesionalių aktorių komandą,  kad pasakotume istoriją apie tai, jog mes visi esame pažeidžiami tamsos, jei nesugebame kovoti su savo demonais“, – pasakoja filmo režisierius.

Be jau minėtų žvaigždžių, filme taip pat vaidina Samas Worthingtonas, Chloe Bailey, Adamas Goldbergas ir Davidas Hyde’as Pierce’as. Prodiuserių komandą sudaro Kevinas Williamsonas Benas Fastas ir Billas Blockas, kurie žada, kad „Egzorcizmas” taps nauju žanro etalonu.