Beprotiška porelė: ieškomi V. Mazunina ir V. Dobronravovas!

Kitą savaitę kinuose pasirodys visiškai nurauta komedija „Labas, Oksana Sokolova!“ Iš širdies pasijuokti kviečia pagrindiniai aktoriai – beprotiškoji porelė Valentina Mazunina ir Viktoras Dobronravovas, kuriuos lyg Boni ir Klaidą filme gaudo ir policija, ir mafija, ir ligoninės gydytojai!

„Labas, Oksana Sokolova!“ buvo sukurtas išplėtus to paties pavadinimo trumpo metro filmą, kuris tapo absoliučiu hitu didžiausiuose Rusijoje rengiamuose trumpo metro festivaliuose 2016-2017 metais. Filmas laimėjo prizus festivaliuose „Koroče“, „Kinotavr“, parodytas kino peržiūrose festivaliuose „Meridiany Tichovo“, „Sozvezdije“, BRIDGE OF ARTS, KONIK Film Festival, „Zolotoj feniks“, RussianElementary Cinema ir kitur.

Pilno metro filmavimo darbai vyko 2017-ųjų vasarą ir rudenį. Kaip pasakoja Viktoras Dobronravovas, sunkiausia buvo ne pabėgimų ir grumtynių scenos, kurių filme yra apsčiai, o siužeto „surišimas“ – t. y. papildyti tas scenas, kurios jau kažkada buvo nufilmuotos trumpo metro filme.

„Labas, Oksana Sokolova!“ – situacijų komedija. Nevykėliui aktoriui Iljai pagaliau nusišypso sėkmė. Jam pasiūloma tapti vedančiuoju „Vyrų radijuje“ ir nuo rytojaus jo balsas skambės populiarios radijo laidos eteryje! Ryte po audringo pergalės atšventimo naujai iškeptas radijo vedėjas negali pratarti nė žodžio — dingo balsas. Kreiptis į gydytoją „nebyliui“ padeda neaišku iš kur išdygusi moteris – Oksana Sokolova. Dabar vienintelė išeitis — vaistų injekcija tiesiai į balso stygas. Ir štai Ilja prie mikrofono. Paskutinės sekundės ir… radijo vedėjas klausytojus pasveikina moterišku balsu!

Tapęs kvailai juokingos situacijos įkaitu, herojus pasiruošęs viskam, kad tik susigrąžintų balsą ir nepaleistų savo šanso vėjais.

Generalinis filmo prodiuseris Igoris Tolstunovas įsitikinęs, kad komedija neįtikėtinai pavykusi – žiūrovui juoko bus iki ašarų, nuobodžiauti neteks. O pašėlusį veiksmo tempą palaiko sarkazmu trykštanti grupės „Leningrad“ muzika.

Komedija „Labas, Oksana Sokolova!“ kinuose pasirodo nuo kovo 9 d.