„Žvaigždžių karų“ žvaigždė Haydenas Christensenas sugrįžta į didįjį kiną romantinėje komedijoje apie maistą

Išgarsėjęs tokiuose filmuose kaip „Žvaigždžių karai: II epizodas – Klonų ataka“ (angl. „Star Wars: Episode II – Atack of the Clones“), „Žvaigždžių karai: III epizodas: Sitų kerštas“ (angl. „Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith“) bei „Šoklys“ (angl. „Jumper“), aktorius Haydenas Christensenas sugrįžta į kino teatrus romantinėje komedijoje „Mažoji Italija“ (angl. „Little Italy“).

Pastaruoju metu aktorius buvo įklimpęs į mažo biudžeto B kategorijos projektus, kuriuose jam teko vaidinti su žvaigždžių statusus praradusiais Adrienu Brody, Bruce‘u Willisu bei Nicolu Cage‘u.

Tačiau dabar Kanadoje gimęs Haydenas Christensenas gauna neblogą progą pasitaisyti. Jis atlieka pagrindinį vaidmenį naujame puikaus komedijų režisieriaus Donaldo Petrie filme. Ir tai jau yra nemenkas šuolis jo karjeroje.

Filme „Mažoji Italija“ įsimyli du jaunuoliai iš konkuruojančių šeimų.

Leo (akt. Hayden Christensen) tėvai, kaip ir Nikės (akt. Emma Roberts), kadaise atvažiavo iš Italijos siekti amerikietiškos svajonės ir įkurti nuosavą verslą Toronte. Laikui bėgant, jų šeimų įkurtas restoranas tapo gana populiarus Mažosios Italijos kvartale dėl savo išskirtinių picų. Tačiau vieną dieną šeimų galvos susipyksta, ir verslas susiskaldo. Skyrybų pasekmėje išdygsta du restoranai.

Nepaisant žmonių antplūdžio, abu restoranai ir jų savininkai visais įmanomais būdais pradeda tarpusavyje konkuruoti įrodinėdami, jog  jie yra geriausi. Tačiau, kol tėvai kariauja, tarp Leo ir Nikės užsimezga romantinis ryšys. Jaunuoliai nusprendžia pasipriešinti viskam ir atsiduoti savo jausmams, įsižiebusiai aistrai ir meilei.

Ar jaunuoliams pavyks puoselėti šį gražų jausmą, sužinosime jau visai netrukus. Filmo „Mažoji Italija“ premjera Lietuvoje – rugpjūčio 17 dieną.