MADAM / Madame

 

REŽISIERIUS: Amanda Sthers

VAIDINA: Toni Collette („Kai šėlsta mamos“, „Jau ilgiuosi tavęs“, „Mažoji mis“, „Šeštasis jausmas“), Harvey Keitel („Jaunystė“, „Raudonasis drakonas“, „Nuo sutemų iki aušros“, „Bulvarinis skaitalas“, „Pasiutę šunys“, „Telma ir Luiza“), Rossy de Palma („Gatavi drabužiai“, „Kika“), Stanislas Merhar, Michael Smiley ir kiti.

ŠALIS: Prancūzija

ŽANRAS: romantinė komedija

AMŽIAUS CENZAS: N13

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2017-09-01

 

 

APRAŠYMAS:

Ji buvo tik kambarinė, o dabar… Madam!

Laikas klasikinei romantiškai komedijai!

Pedantiška aristokratė Ana (Toni Collette) ir pinigų maišas Bobas (Harvey Keitel) – turtinga amerikiečių pora, nusprendusi apsigyventi romantiškajame Paryžiuje ir suteikti savo vedybiniam gyvenimui dar daugiau spalvų. Susipažįstame su Ana, besiruošiančia iškilmingai vakarienei dvylikai žmonių, tarp kurių – turtingiausi ir kilmingiausi svečiai iš viso pasaulio elito. Bet, o siaube, netikėtai apsireiškęs Bobo sūnus iš pirmosios santuokos tampa tryliktuoju svečiu! Tai blogas ženklas, bet Ana negali leisti žlugti jos tobulam planui, ir puola ieškoti dar vienos moters. Ji įkalbina įspūdingų formų kambarinę Mariją (Rossy de Palma) apsimesti kilminga ispanų dama ir elgtis taip, kad niekas neįtartų, kas ji tokia iš tiesų. Tačiau… šiek tiek padauginusi vyno ir įsitraukusi į žaismingą pokalbį, Marija tampa ne tik visų dėmesio centru, bet ir sužavi stalo kaimyną Deividą (Stanislas Mehrar), kilmingą britą, meno ekspertą…

Nuotykiai nesibaigia ir kitą dieną, nes britas įsimyli nekilmingą prasčiokę, kurios tapatybės paslapties išlaikymas Anai ir Bobui tampa sudėtinga misija, priverčiančia lakstyti paskui saldžiąją porelę po visą Paryžių.

Geriausias prancūziškas tradicijas puoselėjančioje komedijoje „Madam“ netrūks sąmojingų ir šmaikščių dialogų, gero humoro ir pikantiškų situacijų. Prancūzų filmų kūrėjai ir rašytojai Amandai Sthers pavyko surinkti prestižinę tarptautinę aktorių komandą – charizmatiškoji Toni Collette, vaidinusi ilgam įsiminusiuose filmuose „Jau ilgiuosi tavęs“, „Mažoji mis“, „Šeštasis jausmas“, ir Harvey Keitelis, be kurio sunkiai įsivaizduotume kultinius Q. Tarantino filmus „Nuo sutemų iki aušros“, „Bulvarinis skaitalas“, „Pasiutę šunys“.

Komediją „Madam“ žiūrėkite kinuose nuo rugsėjo 1 d.

 

ŽIŪRĖK NAMUOSE:


 

ANONSAS: